Отправлено: 29.05.26 11:15. Заголовок: Чому саме тайваньски..
Чому саме тайваньский габа чай вважають найкращим? На іншому форумі детально розібрали це питання. Виявляється, справа в кліматі, ґрунтах і традиціях виробництва улунів. gaba улун з Тайваню має більш насичений смак і вищий вміст ГАМК. Китайські аналоги часто роблять нашвидкуруч. Там же радять перевірених продавців чаю габа. Ось лінк – дуже пізнавально! https://mamamia.by/forum/viewtopic.php?p=38444
Все даты в формате GMT
2 час. Хитов сегодня: 1226
Права: смайлы да, картинки да, шрифты да, голосования нет
аватары да, автозамена ссылок вкл, премодерация откл, правка нет